Медіа-центр «Місто можливостей»

Розвиток демократичних цінностей та громадянського суспільства є першочерговим завданням українського суспільства в умовах європейської інтеграції та становлення сучасної держави – України. Відсутність у місцевій громаді незалежного молодіжного центру висвітлення інформації щодо здобутків у сфері підприємництва, поширення кращого досвіду приватних та комунальних підприємств стали стимулом для розробки проекту медіа-центр «Місто можливостей». Актуальність цієї проблематики підтвердили ще й дослідження громади. Крім цього, спонукає до впровадження проекту і необхідність покращення компетенції дітей у сфері налагодження партнерських відносин та їх підтримки, відсутність молодіжних ЗМІ, відсутність інтерактивної карти підприємств міста тощо.

Проект медіа-центр «Місто можливостей» був створений за ініціативи учнівського самоврядування Бучанського ліцею №9 «Веселковий млин»  спільно з  Бучанською міською радою, Всеукраїнським фондом «Крок за кроком», в рамках проекту створено громадський медіа-центр «Місто можливостей» із напрямками роботи: електронні та друковані ЗМІ (розповсюдження інформації), Wikі-студія та відеостудія. Ці  напрямки в першу чергу повинні забезпечити висвітлення інформації щодо  досвіду роботи найкращих підприємців регіону, створення інтерактивної карти підприємств регіону з вільними вакансіями та навчити молодь оцінювати себе і власний потенціал в економічній та інформаційній сферах суспільного життя.

Медіа-центр «Місто можливостей»