Для батьків

Для батьків

Батькам майбутніх першокласників

СПИСОК учнів, зарахованих до 1-го класу на 2024/2025 н.р.

Правила прийому до 1-х класів на 2024/2025 навчальний рік

 

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.

Коли розпочинається прийом документів для вступу дитини до 1 класу на 2024/2025н.р.?

Прийом документів для вступу дитини в перший клас розпочинається 8 квітня 2024 року. Дата закінчення прийому закладами загальної  середньої освіти документів для вступу до 1 класу — 31 травня. 

Графік прийому документів:

Понеділок – п’ятниця  з 09:00 - 12.00

Хто подає документи для вступу дитини до 1 класу?

Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто до 31 травня.

Які необхідні документи для зарахування до 1 класу?

Необхідно одному з батьків до 31 травня надати:

- заяву про зарахування;

- копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;

- оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089,

- «Карту профілактичних щеплень» за формою № 063/о.

- у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Хто має право першочергового зарахування до 1 класу?

 Першочергово до 1 класу зараховуються діти:

- місце проживання яких, чи одного з батьків, на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально;

- які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі; 

- батьки яких працюють у даному закладі освіти; 

Яким документом підтверджується місце  проживання дитини, одного з батьків (осіб, що їх замінюють)  на території обслуговування закладу освіти?

Для підтвердження інформації про місце проживання дитини надається оригінал одного з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву):

Вид одного з документів для підтвердження місця проживання обирає особа, яка подає заяву на зарахування дитини до школи.

- паспорт громадянина України з вказаним місцем реєстрації (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;

- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи одного з батьків дитини чи законних представників;

- витяг з реєстру територіальної громади про місце проживання (можна отримати через застосунок «ДІЯ») одного з батьків дитини чи законних представників;

- документ, що засвідчує право власності на відповідне житло одного з батьків дитини чи законних представників;

- рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання одного з батьків дитини чи законних представників;

- документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізособами (за умови нотаріального посвідчення) чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку одного з батьків дитини чи законних представників;

- довідка про проходження служби у військовій частині одного з батьків дитини чи законних представників;

Проте цей перелік не є вичерпним - підтвердженням також може бути інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників. Приймаючи такий документ, директор ліцею має переконатися, що він:

- містить інформацію, яка підтверджує чи посвідчує місце проживання дитини або її батьків (одного з батьків) на території обслуговування відповідного закладу загальної середньої освіти;

- складений, виданий чи посвідчений особою, яка уповноважена на це відповідно до закону;

- має форму та реквізити, передбачені відповідним нормативно-правовим актом.

 

(За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає згідно з вимогами законодавства особа, яка їх подає.)

Яким документом підтверджується належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами?

Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (Постанова КМ № 806 від 19.09.2018).  Під час подання заяви надається оригінал відповідного документа. 

Хто визначає і закріплює за закладами освіти територію їх обслуговування?

Згідно з частиною 2 статті 66 Закону України «Про освіту» територію обслуговування за закладами початкової та базової середньої освіти закріплюють районні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад.

Яка спроможність закладу освіти?

Спроможність Бучанського ліцею №9 – 120 учнів (5 класів)

3 класи (72 учні) за програмою Нової української школи;

(Інформація про програму:  https://mon.gov.ua/ua/tag/nova-ukrainska-shkola)

1 клас (24 учні) за педагогічною технологією «Росток»;

(Інформація про технологію: www.rostok.org.ua)

1 клас (24 учні) за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України»;

(Інформація про науково-педагогічний проєкт : https://intellect-ukraine.org)

Як дізнатися, за яким закладом освіти  закріплений будинок, де проживає дитина?

 

Які контактні дані закладу освіти?

Електронна адреса Бучанського ліцею №9 :

lyceum-9@bucha-rada.gov.ua

Телефон: 0961410220  

   Зарахування до 10 класу

Зарахування до 10 класу Бучанського ліцею №9 відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу нашого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти  відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. 

Відповідно до анкетування учнів 9-х класів 2023/2024 н.р. та їх батьків у 2023/2024 н.р. буде здійснюватися набір в 10 класи з наступною профілізацією:

 

Клас

Профільні предмети

Кількість місць

Кількість вільних місць

10А

Математика (алгебра і початки аналізу, геометрія)

30

7

10Б

Іноземна філологія (англійська мова, німецька мова)

30

0

10В

Українська мова, історія України

30

7

Заяви про зарахування подаються до 14 червня включно.

Прийом заяв відбувається в каб. 212 пн-пт, з 9.00 по 13.00. *
Консультації за телефоном +38 (096) 1410220 з понеділка по п’ятницю, 9.00 - 16.00, електронною поштою
lyceum-9@bucha-rada.gov.ua

На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту». 

У разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня перевищує загальну кількісті місць у класі (класах),  20 червня закладом освіти буде проведено конкурс відповідно до Порядку (див. порядок зарахування до ліцею). Про час та місце проведення буде повідомлено на сайті закладу не пізніше 15 червня. Ознайомитись із зразками  випробувальних завдань на конкурс для зарахування до 10 класу можна тут:

*На час воєнного стану в Україні допускається прийом заяв та копій документів у електронному вигляді, нижче документ зі зразками всіх заяв.

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів

Закон України - Про повну загальну середню освіту

Зразки заяв:

Зразки заяв про зарахування до 10 класу в Бучанський Ліцей №9 2024р.

Ваша дитина закінчила навчання в 9 класі в нашому закладі і планує навчатися тут далі? Заповніть відповідну заяву.

Ваша дитина з іншого закладу, але їй дуже цікаві і важливі предмети, що вивчаються в нас профільно? Заповніть відповідну заяву.

Ваша дитина закінчила навчання в 9 класі в нашому закладі, але вже визначилася з професією і бажає вступити до закладу професійної освіти? Заповніть відповідну заяву.

Територія обслуговування
Заява про зарахування
Обов'язки батьків

 

Переглянути...

 

Заявка на дзвінок

Залиште ваш номер телефону і ми з вами зв'яжемося