Актуально
Оголошення
Зарахування до 10 класу
Зарахування до 10 класу Бучанського ліцею №9 відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу нашого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.
Відповідно до анкетування учнів 9-х класів 2024/2025 н.р. та їх батьків у 2024/2025 н.р. буде здійснюватися набір в 10 класи з наступною профілізацією:
Клас |
Профільні предмети |
Кількість місць |
Кількість вільних місць |
10А |
Математика (алгебра і початки аналізу, геометрія) |
30 |
0 |
10Б |
Іноземна філологія (англійська мова, німецька мова) |
30 |
0 |
10В |
Українська мова, історія України |
30 |
0 |
Заяви про зарахування подаються до 12 червня включно.
Прийом заяв відбувається в каб. 212 вт-пт, з 9.00 по 12.00.*
Консультації за телефоном +38 (096) 1410220 з понеділка по п’ятницю, 9.00 - 16.00, електронною поштою lyceum-9@bucha-rada.gov.ua
На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».
У разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 13 червня перевищує загальну кількісті місць у класі (класах), 17 червня закладом освіти буде проведено конкурс відповідно до Порядку (див. порядок зарахування до ліцею). Про час та місце проведення буде повідомлено на сайті закладу не пізніше 13 червня. Ознайомитись із зразками випробувальних завдань на конкурс для зарахування до 10 класу можна тут:
*На час воєнного стану в Україні допускається прийом заяв та копій документів у електронному вигляді, нижче документ зі зразками всіх заяв.
Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів
Закон України - Про повну загальну середню освіту
Зразки заяв:
Зразки заяв про зарахування до 10 класу в Бучанський Ліцей №9 2025р. |
Ваша дитина закінчила навчання в 9 класі в нашому закладі і планує навчатися тут далі? Заповніть відповідну заяву.
Ваша дитина з іншого закладу, але їй дуже цікаві і важливі предмети, що вивчаються в нас профільно? Заповніть відповідну заяву.
Ваша дитина закінчила навчання в 9 класі в нашому закладі, але вже визначилася з професією і бажає вступити до закладу професійної освіти? Заповніть відповідну заяву.
Територія обслуговування
|
Заява про зарахування
|
|
Адміністрація закладу.
Телеграм Бучанської міської ради:
https://t.me/bucha_city
Відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України, у разі використання технічних засобів навчання на заняттях види навчальної діяльності потрібно чергувати.
Згідно з вимогами Санрегламенту безперервна тривалість навчальної діяльності з використанням техзасобів — телефони, комп’ютери, телевізори, ноутбуки — упродовж навчального заняття повинна бути:
для учнів 1-х класів — не більш ніж 10 хвилин;
для учнів 2-4-х класів — не більш ніж 15 хвилин;
для учнів 5-7-х класів — не більш ніж 20 хвилин;
для учнів 8-9-х класів — 20-25 хвилин;
для учнів 10-11-х класів на 1-й годині занять — до 30 хвилин, на 2-й годині занять — 20 хвилин.
При парних навчальних заняттях для учнів 10-11-х класів — не більш ніж 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більш ніж 15-20 хвилин на другому.
Після занять із застосуванням технічних засобів навчання учитель повинен організовувати вправи з рухової активності та гімнастику для очей.
Про вибір форми навчання для дитини
Згідно із Статутом Бучанського ліцею №9 учням доступні три форми, за якими можна організувати індивідуальне навчання у школі: екстернатна, сімейна (вона ж – домашня) та педагогічний патронаж.
Екстернатна форма – це коли учень самостійно засвоює весь матеріал, після чого в ліцеї оцінюють його знання.
Для зарахування (переведення) на екстернатну форму здобуття освіти (екстернат) до заяви (див. зразок) додається документ, що підтверджує відповідні обставини. Іноземці та особи без громадянства додатково подають копію документа, що підтверджує законність їх перебування в Україні.
Сімейна (домашня) форма передбачає, що весь освітній процес для учня самостійно організовують його батьки. Вони ж несуть відповідальність за здобуття знань на рівні не нижче стандартів.
Батьки подають заяву довільної форми. Заклад освіти інформує відповідну службу у справах дітей про зарахування (переведення) здобувачів освіти на сімейну (домашню) форму.
Педагогічний патронаж – форма, у випадку якої освітній процес і засвоєння знань забезпечує педагогічний працівник.
Педагогічний патронаж може бути організовано для:
2) осіб, які перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров'я або яким надається реабілітаційна допомога у стаціонарних умовах (якщо такі особи не можуть відвідувати навчальні заняття у класах, створених безпосередньо за місцем лікування або надання реабілітаційної допомоги);
3) осіб, які за станом здоров'я не можуть здобувати повну загальну середню освіту за денною формою (відповідно до висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров'я або медичного висновку про стан здоров'я дитини за формою, затвердженою МОЗ України);
4) осіб, взятих під варту або засуджених до позбавлення волі на певний строк, для яких організовується здобуття освіти відповідно до законодавства (у разі якщо кількість здобувачів освіти не дозволяє утворити клас);
5) дітей-біженців, дітей, чиї батьки, інші законні представники звернулися із заявами про визнання біженцями або особами, які потребують захисту, дітей іноземців та осіб без громадянства, які утримуються в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.
Для зарахування (переведення) на педагогічний патронаж до заяви додається документ, що підтверджує відповідні обставини.
Зарахування (переведення) на індивідуальну форму здобуття освіти здійснюється зазвичай на навчальний рік;
Рішення про переведення з індивідуальної форми на інституційну приймається зазвичай, якщо індивідуальна форма не приносить результату, педагогічною радою закладу після отримання відповідної заяви від батьків учня.