14-15 березня кафедрою митної справи та товарознавства

ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету була проведена ІV Всеукраїнська учнівська онлайн-олімпіада «Хімія продовольчих та непродовольчих товарів»!
Учасниками заходу стали більше 100 здобувачів із 15 областей України, які виконували олімпіадні завдання на Порталі дистанційної освіти університету.
Команду Бучанського ліцею № 9 представиляли семеро ліцеїстів: 9 клас - Головащенко Тетяна, Тиква Костянтин, Волошин Артем, 10 клас – Дердела Софія, Кравченко Олександр, 11 клас - Чулков Олександр, Омельченко Микола. Наші талановиті учні вибороли І місця серед 9-х та 11 класів та ІІ місце серед 10 класів. Команду підготували наші учителі хімії Наталія ІЛЬЇНА та Олена АНДРІЄВИЧ. Щиро вітаємо переможців та їх наставників.
#ДПУ #університет #освіта #навчання #студенти #молодь #вступ #Податковий #Ірпінь #ННІЕБМС #Кафедрамитноїсправитатоварознавства #Вступ2024