Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування - це спосіб організації життя учнівського колективу. Воно дозволяє учням відчути себе господарями в школі, класі, розвиває навички організаторської роботи в управлінні справами колективу. У школі воно охоплює всі первинні проміжні та загально-шкільні колективи, товариства, клуби, інші об'єднання учнів.

Органи шкільного самоврядування сприяють активній участі школярів та діяльності школи, виховують у них відповідальне ставлення до навчання як громадянського обов'язку, дисциплінованість, скромність, почуття господаря, пропагують здоровий спосіб життя.

Самоврядування – дієвий спосіб поєднання теорії та практики у вихованні громадянина, своєрідна практична частина громадянської освіти та виховання.

Самі вирішили –

Самі зробили –