Художня студія

Виховати творчу людину без краси неможливо. Зображувальна діяльність має великі можливості для естетичного і творчого розвитку дитини. Адже саме дитяча творчість є засобом образного пізнання реального світу. Вона висловлює відношення дітей до світу фантазій та емоцій. Тому в Бучанській  Українській гімназії завжди відкриті двері художньої студії «Креатив-Art».

Учасники гуртка знайомляться з можливостями графіки та живопису, нетрадиційними техніками малювання, працюють в техніках паперопластики, модульного оригамі, квілінгу, пап’є-маше, паперова лоза, гафротрубочки та ін. Діти мають змогу брати участь в цікавих майстер-класах (вітраж, ліплення акриловою шпаклівкою та ін..), здійснювати екскурсії та брати участь у конкурсах та виставках.  На заняттях завжди панує затишна та дружня атмосфера.

Розклад роботи гуртка:

Понеділок(образотворче мистецтво) – 14.20 -17.00