Призери обласних, всеукраїнських та міжнародних  творчих конкурсів 2014/2015 навч. року

1. Душа Діна, 9 -А клас – призер обласного етапу конкурсу «Об'єднаймося ж, брати мої», керівник Тиха В.Ю.

2.Новіцька Ольга, 7- Б клас – призер обласного етапу конкурсу «Новорічний подарунок», керівник Тиха В.Ю.

3.Майовський Даниїл, 9-А клас, на обласному фестивалі «Театральна субота» отримав нагороду «За краще виконання мініатюри», керівник Хуторян Л.Б.

4. Трупа 9 класу, актори вистави «Фараони» театральної студії «Мельпомена», стали лауреатами обласного фестивалю «Театральна субота» м. Вишгород, керівник Хуторян Л.Б.

6. Мурміль Анастасія – переможець міжнародного  телевізійного фестивалю з вокалу «Створи своє майбутнє», лауреат першої премії «Зірка фест», лауреат ІІІ премії міжнародного конкурсу «Джерело надії», призер конкурсу з естрадного вокалу «Київ Арт Тайм».

7. Цимбаліста Олександра – переможець змагань зі спортивних бальних танців «Кубок Астарди».

Призери міських творчих конкурсів

2014/2015 навч. року

1. Душа Діна - переможець міського художнього конкурсу «Охорона праці очима дітей», керівник Возовик Т.Г.

2. Ткаченко Марина, 7 – А клас, Струтинська Софія, 5 клас, Рамазанова Шекуре, 7 – А клас, Новіцька Ольга, 7 – Б клас – призери (1 та 2 місця) міського конкурсу «Охорона праці очима дітей», керівник Возовик Т.Г.

3. Маняхіна Зарина, 11 клас, Скоренький Костянтин, 9 – Б клас – призери ( 2 та 3 місце) міського етапу конкурсу читців «Живе Шевченкове слово», керівник Хуторян Л.Б.

4. Мурміль Анастасія, 5 клас, Палюх Анна та Цимбаліста Олександра, 6 клас; Йощенко Ярослава, 8 клас; Маняхіна Зарина, 11 клас; вокальний ансамбль «Сюрприз», 8 клас – призери (2 та 3 місця) міського вокального конкурсу «Калинові дзвони», керівник Андруша Н.І.

5. Білостоцька Стефанія –володар гран-прі конкурсу виконавців на музичних інструментах  «Зимовий дебют».

Спортивні досягнення гімназистів в 2014/2015 навчальному році в області,Україні

1. Барабаш Павло –призер міжнародних змагань з кіакушин карате, чемпіон міста з кіакушин карате.
  2. Білан Гліб – призер чемпіонату України з кікбоксингу.
  3. Скоренький Костянтин – чемпіон обласних змагань та призер республіканських змагань з самбо.
  4. Писарєва Олександра –переможець змагань з великого тенісу «Кінетік кап» в одиночному та парному розрядах, призер кубку України в одиночному розряді.
  5. Корнієнко Марія –чемпіонка обласних змагань з настільного тенісу.
  6. Дудар Юрій – чемпіон міста з кіакушин карате.
  7. Мельник Денис – чемпіон обласних змагань з ушу.
  8. Рагімов Тарас – призер обласних змагань з рукопашного бою.
  9. Дударенко Дмитро – чемпіон області в змаганнях «Фартінг-кап» з великого тенісу, чемпіон міста в змаганнях.

Спортивні досягнення гімназистів в 2014/2015 навчальному році в  місті

1.  Знаменок Дарина -- чемпіонка міських  змагань з настільного тенісу (тренер Лисова О.Г.).
  2.  Панцюк Уляна – переможець міських змагань з легкої атлетики (біг)(тренер Бабайчук І.І.).
  3.  Рейнт Андрій – переможець міських змагань з легкої атлетики (стрибки)(тренер Бабійчук І.І.).