Призери та переможці творчих конкурсів 2017/2018 навчального року

 

 

Міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

У номінації «Декоративно-вжиткове мистецтво»:
І місце – Олександра Кордонець, учениця 6 класу Бучанської Української гімназії (керівник – Т.Г. Возовик).

У номінації «Образотворче мистецтво»:

І місце – Марина Московська, учениця 5 класу Бучанської Української гімназії (керівник – Т.Г.Возовик).
ІІ місце – Марія Орлова, учениця Бучанської Української гімназії  (керівник – Т.Г. Возовик).

Міський етап Всеукраїнського художнього конкурсу «Новорічна композиція»

І місце – Духновська Каріна, учениця 6 класу Бучанської Української гімназії (керівник – Т.Г. Возовик).

ІІ місце – Юшманова Олександра, учениця 6 класу Бучанської Української гімназії (керівник – Т.Г. Возовик).

 

Андрій Щербаков – учень 6-Б класу, переможець Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді ITalent (керівник – Ліпінська Т.М.).

Дмитро Криницький – учень 6 класу Бучанської Української гімназії, переможець всеукраїнського веб-квесту «У світі кодування».

Команда КВК «Нормальна назва» здобула перемогу в номінації «Оригінальний гумор» на фестивалі команд КВК на кубок мера Бучі.

Анастасія Мурміль – учениця 8 класу, переможниця київського етапу конкурсу дитячої творчості Яскраві діти України , нагороджена 3 премією Міжнародного фестивалю-конкурсу молодих виконавців естрадної пісні «Вернісаж.ЕнергоФест».

Валерія Білоус – учениця 7 класу, лауреат ІІ премії Всеукраїнського конкурсу вокалістів «Обдаровані діти України».

 

 

 

Спортивні досягнення за 2017/2018 навчальний рік

Команда «Бучанські ятагани» (учні 11 класу Денис Литюк, Гедз Владислав, Малаховський Олександр) перемогла у відкритих змаганнях Броварського району «Захисник -2017» з пейнтболу.

Команда БУг зайняла  І місце в номінації «Пішохідний туризм» (учні 11 класу Денис Литюк, Гедз Владислав, Малаховський Олександр та учениця 10 класу Купецька Лідія) та ІІ місце в номінації «Водний туризм» ( учні 9-10 класів Ліпінський Савелій, Поночовний Ростислав, Ретьман Герман, Заторська Марія, Промоцька Анастасія) відкритих міських змагань зі спортивного туризму.

Команда БУг зайняла ІІ місце в міських змаганнях з баскетболу «3*3» ( учні 11 класу Денис Литюк, Гедз Владислав, Малаховський Олександр, учень 10 класу Хамін Владислав) (тренер Самусєва Н.А.).

Тасенко Олексій – учень 6-А класу, призер Чемпіонату світу з кіодокіокусіна, який відбувся 25 листопада в Польщі 2017 року (ІІ місце).

Михайленко Михайло – призер відкритого чемпіонату Приірпіння 
з дзюдо-самбо (ІІІ місце).