Переможці та призери

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2016/2017 н.р.

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Образотворче мистецтво

Щербина Катерина

7 (8)

ІІІ

Новіцька Ольга

9-Б

ІІ

Мулик Ольга

10

ІІ

Шпильова Анна

11

ІІІ

Зарубіжна література

Трущенко Марія

7

ІІІ

Костащук Вероніка

8-Б

ІІІ

Клименко Софія

9-А

І

Глоба Анастасія

11

І

Скуратовська Марина

11

ІІІ

Українська мова

Промоцька Анастасія

7

ІІ

Ожогіна Христина

8-А

І

Максименко Марія

8-А

ІІ

Кулакова Марта

9-А

І

Протас Маргарита

9-А

ІІ

Глоба Анастасія

11

І

Панцюк Уляна

11

ІІІ

Англійська мова

Клименко Софія

9-А

І

Молдаван Дмитро

9-Б

ІІІ

Самойленко Аліна

10

І

Глоба Анастасія

11

І

Джам Анастасія

11

ІІ

Німецька мова

Гайдей Марина

8-А

ІІІ

Скоробогатова Марія

9-Б

І

Панцюк Уляна

11

ІІІ

Історія

Ковтун Володимир

8-А

ІІІ

Клименко Софія

9-А

І

Глоба Анастасія

11

І

Цюприк Володимир

11

ІІ

Біологія

Ожогіна Христина

8-А

ІІ

Шаіпов Іслам

8-Б

ІІІ

Паламарчук Марія

11

І

Рудакова Вероніка

11

ІІІ

Географія

Клименко Софія

9-А

І

Молдован Дмитро

9-Б

ІІ

Грищук Софія

10

ІІІ

Цюприк Володимир

11

І

Математика

Хамчич Ілля

6

І

Промоцька Анастасія

7

ІІ

Недашківська Єлізавета

7

ІІІ

Воєвчик Даниїл

8-Б

ІІ

Юрченко Дмитро

9-А

ІІ

Джам Анастасія

11

І

Хімія

Щербина Катерина

7

ІІІ

Воєвчик Даниїл

8-Б

І

Ковтун Володимир

8-А

ІІ

Новіцька Ольга

9-Б

ІІІ

Грищук Софія

10

ІІІ

Паламарчук Марія

11

І

Екологія

Грищук Софія

10

І

Самойленко Аліна

10

ІІ

Рудакова Вероніка

11

ІІ

Інформатика

Яцюра Михайло

8-А

ІІ

Рагімов Тарас

8-А

ІІ

Константінов Олександр

9-Б

ІІІ

Войтко Єлизавета

10

ІІ

Порошинський Євген

11

ІІ

Сметюк Вадим

11

ІІІ

Трудове навчання

Харитончук Катерина

8-Б

ІІІ

 

Переможці та призери

міського етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені Тараса Шевченка

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Юшманова Олександра

5-А

ІІІ

Вернигора Данило

6

ІІІ

Мельничук Аліна

7

ІІ

Гайдей Марина

8-А

І

Кулакова Марта

9-А

ІІІ

Паламарчук Марія

11

ІІІ

 

Переможці та призери

міського етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Самосій Олена

6

ІІ

Недашківська Єлізавета

7

ІІІ

Ожогіна Христина

8-А

І

Кулакова Марта

9-А

І

Мулик Ольга

10

ІІІ

Глоба Анастасія

11

І