Переможці та призери

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2016/2017 н.р.

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Українська мова

Ожогіна Христина

8-А

ІІІ

Добрянська В.С.

Кулакова Марта

9-А

ІІІ

Карпенко В.М.

Глоба Анастасія

11

І

Карпенко В.М.

Історія

Клименко Софія

9-А

ІІІ

Поплавська Л.М.

Глоба Анастасія

11

ІІ

Поплавська Л.М.

Цюприк Володимир

11

ІІ

Поплавська Л.М.

Біологія

Паламарчук Марія

11

ІІІ

Шкрибайло У.М.

Географія

Клименко Софія

9-А

ІІ

Поліщук О.І.

Цюприк Володимир

11

ІІІ

Поліщук О.І.

Фізика

Воєвчик Даниїл

8-Б

ІІІ

Дем’яненко С.О.

Астрономія

Цюприк Володимир

11

ІІ

Жучкова І.В.

Російська мова

Протас Маргарита

9-А

ІІІ

Юхно С.В.

Рамазанова Шекуре

9-А

ІІІ

Юхно С.В.

Панцюк Уляна

11

ІІІ

Юхно С.В.

Скуратовська Марина

11

ІІ

Юхно С.В.

ІІІ етап XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика –

Глоба Анастасія, 11 клас – ІІІ місце (Карпенко В.М.)

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням (номінація «Література») –

Розенбліт Аліса (9-А) - ІІІ місце, Каба Олексій (9-Б) – ІІІ місце  (Карпенко В.М.)

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

Цюприк Володимир - ІІ місце  (Сторожик Л.Я.)

Джам Анастасія – ІІІ місце (Репенко В.І.)

 

  

Переможці та призери

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2015/2016 н.р.

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Українська мова

Глоба Анастасія

10

ІІІ

Історія

Глоба Анастасія

10

ІІ

Душа Діна

10

ІІ

Географія

Бабін Денис

8-Б

ІІІ

Цюприк Володимир

10

ІІ

  

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням (номінація «Література») –

Бурима Мар’яна, ІІІ місце

 

Переможці та призери

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2014/2015 н.р.

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Російська мова

Душа Діна

9-А

ІІІ

Лебедько Ірина

11

ІІ

Історія

Колісник Олена

11

ІІ

Глоба Анастасія

9-А

ІІ

Англійська мова

Колісник Олена

11

І

Комар Мілена

11

ІІ

Математика

Бабін Денис

7-Б

ІІІ

 

 

 

Переможці та призери

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2013/2014 н.р.

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Російська мова

Плахіна Поліна

9

ІІІ

Комар Мілена

10

ІІІ

Ільницька Катерина

11

ІІІ

Історія

Крилова Юлія

11

ІІІ

Українська мова і література

Бурима Мирослава

10

ІІ

Дерюга Ірина

11

ІІ

Англійська мова

Будзяк Наталія

11

ІІ

Герасімчук Лілія

11

ІІ

Комар Мілена

10

І

Бурима Мирослава

10

ІІ

Інформаційні технології

Бурима Мар’яна

9

ІІ

Світова література

Будзяк Наталія

11

ІІІ

 

 

Переможці та призери

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2012-2013 н.р.

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Російська мова

Герасімчук Лілія

10

ІІІ

Історія

Крилова Юлія

10

ІІ

Образотворче мистецтво

Герасімчук Лілія

10

ІІІ

Українська мова і література

Бурима Мирослава

9

ІІІ

Дерюга Ірина

10

ІІІ

Англійська мова

Будзяк Наталія

10

І

Комар Мілена

9

І

Сапсай Катерина

11

ІІІ

Німецька мова

Єрмолаєва Вікторія

11

ІІІ

Іспанська мова

Герасімчук Лілія

10

І

Педагогіка і психологія

Будзяк Наталія

10

ІІ