"Наразі жваво обговорюється питання харчування дітей у ДДЗ та ЗНЗ м. Буча. На жаль воно пов'язане з припиненням безкоштовного харчування дітей, яке забезпечувала держава до сьогодні. У відповідь на це, місцева влада бере на себе частину зобов'язань і пропонує разом з батьками забезпечити наших дітей повноцінним комплексним обідом у школі, який включає перші та другі гарячі страви. У кожного, відповідно, може бути власна думка з приводу даного питання. Але питання здоров'я дітей коментувати з точки зору "власних бачень"- це сміливо. Приведу приклад аналізу самих частих звернень дітей до медичного працівника школи-це скарги на болі в животі, нудоту, запаморочення, головний біль. При спілкуванні з дитиною з'ясовується, що деякі діти або взагалі не снідали, або просто випили чаю з печивом. Про яке навчання може йти мова, коли дитина майже голодна. І це бентежить не тільки медиків, а й працівників освіти, які проживають з дитиною частину життя. Отже є речі, які беззаперечно являються абсолютною істиною в педіатрії: як наприклад грудне вигодовування немовляти так і дотримання режиму раціонального харчування дитини надалі. Не маю навіть намірів переконувати, а впевнено вірю, що ми, батьки, свідомо приймемо рішення, що кожна дитина має отримати вчасно гарячий комплексний обід (перше, друге і третє). Обговоримо це питання на батьківських зборах, у батьківських комітетах.
"P.S." Загальнодержавною цінністю в усьому світі визнано індивідуальне і громадське здоров'я. 75% хвороб у дорослих є наслідком умов життя у дитячі роки. Основним пріоритетом для нас були і залишаються питання забезпечення здоров'я дітей."
Завідувач педіатричним відділенням  Оксана Іванівна Джам