Однією з умов успішної діяльності навчального закладу є робота з батьками учнів. Батьки  гімназистів беруть активну участь в житті навчального закладу, класу. 28 вересня 2015 року найактивніші з них стали учасниками батьківської конференції.

На конференції були розглянуті традиційні для початку навчального року питання, а саме: звіт про виконану роботу за минулий навчальний рік голови батьківського комітету гімназії, звіт про діяльність  благодійного фонду підтримки Бучанської Української гімназії «Надія» та вибори нового складу батьківського комітету закладу.

Проте, цьогорічна конференція, розглядала ще ряд  актуальних питань.

Лікар-педіатр Бучанської міської поліклініки Олена Науменко виступила перед учасниками конференції з теми «Профілактика травматизму у дітей».

З проблем правового захисту дитини виступила Ленура Ахметова, яка свій виступ завершила словами: «Ми, дорослі, маємо створити світ, сприятливий для дітей, світ, у якому кожна дитина буде відчувати себе захищеною, де буде враховуватися її думка, де немає місця насиллю, світ, який дав би можливість виховати здорове, щасливе і  досконале покоління».

Ресурсам психічного здоров’я дітей присвятила свій виступ Наталія Порошинська. Почуття впевненості в собі, задоволення потреби в оцінці, визнанні, відчуття власної значимості створює необхідні можливості для самоактуалізації особистості дитини. Незадоволена потреба у визнанні створює навпаки відчуття приниження, слабкості, безсилля, які в свою чергу є основою для смутку, запускає компенсаторні та невротичні механізми. Впевненість у собі, розвинута і підтримана мудрим вихованням дорослих, особливо батьків, дозволяє дитині спиратися на наявні внутрішні ресурси та розвивати інші свої здібності та сторони особистості, а отже набувати зрілої ідентичності та зберігати психологічне здоров'я.

Конференція обрала головою батьківського комітету Бучанської Української гімназії Сергія Арента та прийняла резолюцію.