ввечері -1 — 1°
вночі 0 — -2°
вранці -1 — 1°

Звіт директора Бучанської Української гімназії за 2016/2017 навчальний рік

7 червня 2017 року директор Бучанської Української гімназії Лариса Яківна Сторожик звітувала перед педагогічним колективом, батьками та громадськістю міста про роботу за 2016/2017 навчальний рік.

Свій виступ директор розпочала словами американки Ненсі Етвелл, переможниці Міжнародної премії вчителів, яка у своїй урочистій промові зробила резонансну заяву. «Сучасна школа дедалі більше тестує дітей, ніж вчить», – сказала вчителька, яку обрали з-поміж більш ніж 5 тисяч номінантів з 127 країн світу, і продовжила: «Класна кімната має бути місцем мудрості і щастя».

Діти проводять в школі більшу частину свого дня, тому школа – це не лише приміщення, це атмосфера заохочення та розвитку. Саме тому має затишну домашню атмосферу, є чистою та відремонтованою, а самі класи світлі, просторі та теплі. Школа нового покоління має бути осередком мрій, де кожен учень повірить в те, що зможе себе реалізувати як особистість.

Такою ми рік за роком будуємо свою гімназію.

Усі присутні мали змогу задати питання, прийняти участь у обговоренні насущних та стратегічних питань.

Рішенням зборів роботу директора та навчального закладу визнано задовільною.

Звіт директора Бучанської Української гімназії за 2016/2017 навчальний рік