ввечері 0 — -2°
вночі -2 — -4°
вранці -3 — -5°

Зустріч з представником ювенальної превенції

Дорослішання характеризується інтенсивними пошуками свого місця у світі, суспільстві, системі соціальних стосунків. У зв’язку з цим підлітку необхідно погоджувати свої потреби з оточуючих та вимогами соціальних норм. Необхідність такого погоджування часто пов’язана зі значними труднощами, які й стають причиною виникнення суперечностей . Вони можуть протікати в гострій формі, зумовлюючи сильні емоційні переживання, порушення у поведінці та взаєминах із дорослими та ровесниками.

Під час зустрічі представник превенції познайомила учнів з видами правопорушень, що часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулицях міста. Вона звернула увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення,  на правила поведінки учнів у громадських місцях.Восьмикласникам нагадали про правила безпечного користування Інтернетом, про шахраїв, що користуються віртуальним спілкуванням.

Учні 8-Б класу