We love reading

«…Найпростіший спосіб пересвідчитися, що ми виховуємо грамотних дітей, – навчити їх читати, показати їм, що читання – це діяльність, яка приносить задоволення. Найпростіше, що ми можемо зробити, – знайти книжки, які сподобаються дітям, дати їм доступ до таких книжок і дозволити їх читати. Книга – то величезна сила, здатна впливати на розум та емоції дитини. Читання книг відкриває дитині світ незвіданого, незнаного, таємничого.

Прищепити любов до читання – це значить переконати дитину в необхідності дружити з книгою, відчувати її користь у повсякденному житті.

Нещодавно учні 7-а класу ( учитель – Лебедєва М.Б.) провели урок англійської мови We love reading”.Учні розповідали про свої улюблені книжки, захищали проекти, відпрацьовували вивчену на уроці лексику. Час промайнув непомітно. Підсумки уроку?  -  Гарний настрій і хороші оцінки!