Віват, юні академіки!

2018/2019 навчальний рік особливо запам’ятається колективу Бучанської Української гімназії. Гімназисти здобули велику кількість перемог у олімпіадах і конкурсах на обласному, республіканському та міжнародному рівнях.

У  наймасштабнішому освітньому конкурсі країни перемогу здобули учні 11-А класу Рамазанова Шекурє та Копилов Максим, які стали срібними призерами III (республіканського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, достойно представивши не лише Бучанську Українську гімназію, а й Київську область у секціях «Кримськотатарська гуманітаристика» та «Всесвітня історія».

Робота Шекурє була присвячена темі історії та нинішнього стану громадського руху кримськотатарських жінок, боротьбі за емансипацію мусульманського жіноцтва. І робота, і виступ юної представниці кримських татар були пронизані почуттям патріотизму, болем та гордістю за свій народ.

«Один пояс, один шлях – новий етап розвитку геополітичної стратегії глобального розвитку Китаю та континентального співробітництва» - так звучить науково-дослідницька робота Максима Копилова, який, до речі, вдруге став срібним призером республіканського етапу цього конкурсу. Блискучий виступ юнака під час захисту своєї роботи переконує в бездоганному володінні матеріалом, серйозному ставленні до роботи.

А напередодні учениця 11-А класу Білостоцька Стефанія здобула перемогу в XII Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Її захист власного дослідження, за рішенням журі, був найбільш яскравим, неординарним і потужним.

Високої оцінки заслуговують учителі гімназії, наставники юних науковців. Це наукові керівники Олена Іванівна Поліщук, учитель географії, та Лариса Яківна Сторожик, директор гімназії та учитель правознавства. Це також учитель історії Любов Михайлівна Поплавська, учитель української мови та літератури Валентина Миколаївна Карпенко, психолог закладу Катерина Миколаївна Доценко.

Спільна робота учителів, наукових працівників, підтримка батьків привели дітей до цього успіху.

Пишаємося нашими гімназистами та зичимо нових перемог і звершень. Бажаємо й надалі реалізовувати себе в науці, формувати успішне власне майбутнє й велике майбутнє нашої країни!