вночі -1 — 1°
вранці -7 — -9°

«Україні – науковий пошук юних»

Цьогорічна науково-практична учнівська конференція «Україні – науковий пошук юних», яка традиційно пройшла в Бучанській Українській гімназії напередодні Дня Наума, набула нових барв. Учні 11-х класів представляли наукові дослідження в галузях геополітики, громадського руху кримськотатарського народу, розвитку Бучанської об’єднаної територіальної громади, сучасної літератури. Аплодисментами учасників конференції завершувалися всі виступи, особливо коли в них звучали слова, що свідчили про патріотизм виступаючого або його стурбованість щодо питання, яке досліджувалося.

У роботі конференції взяли участь наукові керівники, учителі, учні 8-11 класів. Ведуча конференції побажала учням-членам МАН України від імені всіх її делегатів результативної участі в міському конкурсі-захисті.