Світ, в якому ти живеш

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами і овочами. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди навколишньому середовищу може завдати її діяльність. Особливо у ХХІ столітті, в епоху постійно зростаючих темпів виробництва і невпинного технічного прогресу.
І саме для того, щоб учні усвідомили власну відповідальність за навколишній світ, у 8- А класі проведена година спілкування "Світ, в якому ти живеш". Діти поділились інформацією, яку шкоду можуть нанести викинуті пластикові пляшки водоймам, які вже є замінники пластику. Говорили, які є засоби збереження прісної води, лісів, зелених насаджень, тощо.
І такими кроками підвищення екологічної грамотності в нашій школі є сортування сміття, збір макулатури, висадження дерев.