Буча
вдень 15 — 17°
ввечері 11 — 13°
вночі 11 — 13°
вранці 12 — 14°
Предоставлено Gismeteo.Ru

Про результати конкурсних випробувань учнів

Результати конкурсних випробувань оприлюднені у закладі освіти на другому поверсі.

Переглянути роботу дитини можуть батьки дитини або законні  його представники 7 та 8 червня з 9:00 до 13:00.

Оригінали документів батьки кандидатів на зарахування повинні подати до 14.06.2018 року.

 

 

Витяг з протоколу  № 1 засідання приймальної комісії для вступу до 5 класу Бучанської Української гімназії від 06 червня 2018 року

 

 

  1. Вважати кандидатами на зарахування до 5 класу таких учнів:

 

 

1.Багірова Поліна Владиславівна

2.Бовсуновський Олександр Вікторович

3.Боровик Іван Олександрович

4.Брунарський Міхаель Вікторович

6.Вертій Софія Валеріївна

7.Веселовська Софія Євгенівна

8.Вітюк Аліса Олександрівна

9.Воробйов Ярослав Максимович

10.Гутніченко Світлана Леонідівна

11.Дердела Софія Кирилівна

12.Доценко Денис Вікторович

13.Заганіч Софія Ігорівна

14.Закревська Еліна Андріївна

15.Захарова Аріна Родіонівна

16.Защелкіна Дар’я Сергіївна

17.Зубаха Зоя Ігорівна

18.Коваль Мішель Валеріївна

19.Комісарова Марія

20.Король Вікторія Григорівна

21.Король Євгеній Миколайович

22.Кравченко Олександр Віталійович

23.Курилович Софія Юріївна

24.Левченко Матвій Олександрович

25.Лисенко Денис Сергійович

26.Лопес Мосо Маркос

27.Малій-Ярошинський Олексій Сергійович

28.Мар’євський Даніїл Андрійович

29.Мельник Софія Віталіївна

30.Мірошниченко Вікторія Євгенівна

31.Мошна Кіра Юріївна

32.Нємець Злата Євгенівна

33.Пасічна Надія Сергіївна

34.Перегуд Нікіта В’ячеславович

35.Пустоваров Максим Максимович

36.Романик Ніка Андріївна

37.Савченко Олександра Дмитрівна

38.Самощенко Тетяна Іванівна

39.Сілевич Софія Едуардівна

40.Сіренко Каміла Юріївна

41.Скіба Анна Дмитрівна

42.Стаховська Анастасія Сергіївна

43.Степанков Нікіта Олександрович

44.Столярчук Ярослав Юрійович

45.Танцюра Даніїл Максимович

47.Терешпольська Анна Ігорівна

48.Усов Іван Олександрович

49.Федоров Володимир Олександрович

50.Хнигичева Мирослава Олегівна

51.Хоменко Ярина Олександрівна

52.Цатурян Владислав Артурович

53.Циган Арсеній Олександрович

54.Чернега Володимир Володимирович

55.Шкляр Єлизавета Дмитрівна

56.Шмигельський Максим Сергійович

57.Шуварський Артур Андрійович