Призери ХI Міжнародного конкурсу з українознавства

Учні Бучанської Української гімназії – призери ХI Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів

Учениці 10 класу Бучанської Української гімназії Білостоцька Стефанія, Прокопенко Юлія та Рамазанова Шекурє серед 108 учасників стали призерами ІІ (очного) етапу ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, який проводив Науково-дослідний інститут українознавства за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Українського інституту національної пам’яті.

Учениці гімназії захищали науково-дослідницькі роботи, які розкривали теми  громадського руху кримськотатарських жінок, ролі К.Г.Манергейма та П.Скоропадського в боротьбі за державну незалежність Фінляндії та України та значення української мови як ціннісного пріоритету сучасної молоді. До того ж  Білостоцька Стефанія та Рамазанова Шекурє найкраще виконали тестові завдання з українознавства і стали переможцями  серед 44 учнів.

Колектив гімназії щиро вітає з успіхами дівчат та їхніх наставників, учителів О.О.Газізову, Л.М.Поплавську та В.М.Карпенко.