Поетичний челендж 2020

У Бучанській Українській гімназії стартував  поетичний челендж 2020. На офіційній сторінці закладу, в соцмережах Facebook та Instagram до акції долучаються учні, які читають улюблену поезію.
Суть челенджу полягає в тому, що діти декламують на камеру улюблені вірші, підбирають локації та монтують з цих матеріалів міні-фільм. Гімназисти 11 класу презентували патріотичний вірш Володимира Сосюри «Любіть Україну!» та передали естафету учням 9-го класу. Поезія надихає та робить людину кращою.

Учні 9-го класу прийняли естафету #поетичнийчелендж_2020 та відзняли відеоролик «Думи мої, думи». Мета даної акції - популяризувати українську поезію.   Далі улюблені вірші читатимуть учні 8-Б класу.

Ким би ти не був та на кого не вивчився, перш за все завжди залишайся людиною. Людиною, яка стане гідним членом сучасного суспільства. Людиною, яка буде брати відповідальність за себе та за свої вчинки. Впевнено крокуватиме до власної мети долаючи усі труднощі на своєму шляху.

8-Б клас