підсумки III Всеукраїнської Інтернет - олімпіади «На урок»

13 березня цього року були підведені підсумки III Всеукраїнської Інтернет - олімпіади «На урок», в якій взяли участь 371 477 учасників з 5 971 школи України. Всі бажаючи перевіряли свої знання з 15 предметів. Приємно зазначити, що учні Бучанської Української гімназії не залишились осторонь і показали високі результати з англійської мови. Дипломи І, ІІ і ІІІ ступенів отримали 32 учні гімназії. Серед абсолютних переможців учні 10 класу Ожогіна Христина, Столяров Владислав, учень 9 класу Хлебутін Юрій, учні 8 класу Самосій Олена та Хамчіч Ілля. Всі переможці отримали пам'ятні іменні сертифікати, відмінні оцінки і гарний настрій, а їх учитель Лебедєва М.Б. свідоцтво про підготовку переможців та іменну подяку від освітнього проекту «На урок».