Переможць фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт

Віват, наукова зміно!

2018/2019 навчальний рік розпочався для нашої гімназії з приємної новини: учень 7-Б класу Гліб Тарасенко став переможцем фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів  та отримав диплом Малої академії наук  ІІ ступеню.

Робота учня була представлена в номінації «Альтернативна енергетика»  та стосувалася проблем виробництва і використання біогазу. Гліб не тільки проаналізував можливості його виробництва, але й провів велику просвітницьку роботу серед учнів 6-11 класів гімназії, пояснивши переваги сортування сміття для збереження навколишнього середовища та використання відходів в альтернативній енергетиці.

Серйозність, науковість, відповідальність – такі риси продемонстрував юний науковець, якого вже двічі було обрано учнем року в рідному закладі. Колектив Бучанської Української гімназії пишається перемогою Гліба Тарасенка на всеукраїнському рівні та бажає йому подальших успіхів.