«Пам'ять та її особливості»

Напередодні весняних канікул учні 10-Б класу провели виховну годину-тренінг з теми «Пам'ять та її особливості».

Під час заняття учні дізналися, що пам'ять – це процеси запам’ятовування, зберігання, відтворення, забування індивідом свого досвіду. За змістом інформації пам'ять буває образною, емоційною, словесно-логічною, руховою, а за способом запам’ятовування – мимовільною та довільною. Порівнюючи функції короткочасної і довготривалої пам'яті, можна сказати, що в короткочасній пам'яті ми «живемо», а в довготривалій – зберігаємо знання, які надають сенс нашому існуванню.

Учні ділилися досвідом, працювали в парах, представляли свої повідомлення. Час пролетів непомітно, адже питання, які розглядалися, були дійсно важливими.

Сподіваємось на такі ж цікаві заняття у майбутньому!