Онлайн-урок до Дня Безпечного Інтернету

День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.
7 лютого 2018 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC запросили відзначити цей день разом зі всім світом, приєднавшись до онлайн-уроку в системі Cisco Webex.
Більше ніж 15 000 громадян України виявили бажання прийняти участь у заході, серед яких і 120 учнів Бучанської Української гімназії.
Учні 8-11 класів мають доступ до запису онлайн-уроку і зараховуються на курс Мережної Академії Cisco “Вступ до кібербезпеки” Бучанської Української гімназії.