вночі -4 — -6°
вдень -5 — -7°
ввечері -6 — -8°

НСК «Олімпійський»

Екскурсія на  НСК «Олімпійський»

Про цей день мріяли юні спортсмени і вболівальники 5-Б класу Бучанської Української гімназії ! 21 листопада 2018 року вони  з класним керівником та керівником футбольного гуртка відвідали одну з найграндіозніших сучасних спортивних споруд в Європі - НСК «Олімпійський».

Розпочалася екскурсія з музею історії  НСК. Екскурсовод розказав цікаві факти про багаторічну історію його існування та реконструкцію. В музеї діти ознайомилися з різними експонатами  та експозиціями , які присвячені легендарним особистостям, які у важкій, але чесній боротьбі завоювали свої трофеї на стадіоні. Прогулялися п’ятикласники Олімпійським двориком з прозорим дахом .

А далі найцікавіше - місця, які завжди викликають найбільший інтерес у шанувальників футболу, місця, де улюблені гравці готуються до майбутнього матчу. Відвідали роздягальні  та душові, приміщення для відпочинку, які готові прийняти гравців відразу після гри на полі і забезпечити швидку допомогу. Пройшли  тунелем до яскравого світла – арени. Відчули  себе зірками футболу! Змогли побувати в кожному секторі стадіону, навчилися найпопулярнішому методу підтримки футболістів - запуску хвилі, посиділи на місці тренера та запасних гравців, навіть відвідали VIP-зону. Діти не приховували своїх емоцій!

Завершилася екскурсія у приміщенні Фан-клубу, де учні придбали  сувеніри на згадку про цю екскурсію.