«На борту літака»

Кожен з нас в дитинстві майстрував паперові літачки і запускав їх у повітря, слідкував за маленькою крапкою в небі, захоплювався рухом літаків.

Учні 5-б класу вирішили відкрити таємниці авіації напередодні Всесвітнього дня космонавтики , відвідавши в  НАУ екскурсію «На борту літака». Вся експозиція розміщена в навчальному ангарі, де і сьогодні проходять навчання студенти та підвищують свій фаховий рівень авіаційні спеціалісти з різних країн. Діти побачили більше десяти одиниць авіаційної та ракетної техніки, познайомилися з основними принципами аеродинаміки. П’ятикласники дізналися, з яких основних частин складається літак , побачили , як  випускають шасі та крутяться гвинти Ми-8. Екскурсовод (колишній пілот) цікаво розказував про авіатехніку та  відповідав на всі запитання . А ще кожен побував у кабіні пілота й посидів за штурвалом літака та гвинтокрила.

Позитивні емоції та круті фото на борту літака залишилися  на згадку про цю екскурсію.