вночі -4 — -6°
вдень -5 — -7°
ввечері -6 — -8°

Музей залізничного транспорту м. Києва

Мабуть, це буде відкриттям, але цей музей знаходиться  прямісінько на залізничному вокзалі столиці, на 14 шляху Південного вокзалу.

Більшість експонатів мають цікаву історію. Тут ви зможете посидіти за столом, за яким був затверджений попередній текст угоди про об’єднання УНР та ЗУНР, відвідати вагон-салон, розрахований всього на двох осіб, в якому їздив на літній відпочинок до Криму Володимир Щербицький. Не забудьте також заглянути в міні-бар вагону особливого призначення та уявити себе Столипіним, що здійснює свою останню поїздку потягом до Києва, де буде убитий в 1911 році. Цей самий потяг пізніше брав участь у Брусилівському прориві, а пізніше возив Троцького, Калініна і Сталіна.

Дітям тут можна чіпати все руками, заходити в вагони, натискати всі кнопки та смикати важелі.

Як бачите, в Києві існує безліч надзвичайно цікавих музеїв, про існування яких ви, можливо, навіть не здогадувались.

Учні 7-Б класу