вдень -1 — 1°
вночі -3 — -5°
вранці -3 — -5°

Музей космонавтики на батьківщині Сергія Корольова

У Житомірі знаходиться чи не найбільший в Україні профільний музей, де можна дізнатися про історію космонавтики і український внесок у цю галузь.

Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова – це місце, де дорослі і діти знайдуть для себе щось цікаве, місце, куди обов'язково приводять своїх гостей житомиряни, оскільки цей музей унікальний для України. Саме на території Житомира в 1907 р народився засновник практичної космонавтики Сергій Корольов. У 1970 році в місті був відкритий будинок-музей академіка.

Тут не просто представлені зразки техніки для дослідження космосу, а й описані історії і долі людей, завдяки яким багатовікова мрія полетіти в космос стала реальністю. Один із найцікавіших експонатів музею космонавтики, який викликає особливий захват у дітей – макет апарату "Луноход-2", третього після "Луноходу-1" і американського "місячного автомобіля" планетоходу.

Нам дуже сподобалось, радимо всім обов’язково відвідати музей.

Учні 7-Б класу