вночі -1 — 1°

МІСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ

07 грудня 2018 року на базі Бучанської Української гімназії відбувся міський семінар-практикум вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни ЗЗСО з теми: «Шляхи покращення мотивації учнів до занять фізичною культурою та особливості підготовки до участі у міському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Відкритий урок з теми "Баскетбол" був проведений у 9 класі. На уроці відпрацьовували техніку виконання передачі м'яча, на місці, в русі з кидком у баскетбольний  кошик. Були показані інноваційні вправи, які удосконалюють ловіння м'яча і швидкісну реакцію. Демонструвались кінезіологічні вправи, які сприяють покращенню координації і швидкісної реакції, гармонізують роботу  правої та лівої півкулі головного мозку.
Застосування нетрадиційних форм та методів проведення уроку, нестандартного обладнання, інноваційних технологій та теоретичних знань про здоровий спосіб життя є суттєвим чинником виховання інтересу та вироблення стійкої мотивації учнів до занять фізичною культурою та спортом, підвищення їх рухової активності, зміцнення здоров’я тощо. Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є важливою складовою системи національно-патріотичного виховання, виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.