«Імунний патруль»

Цього року в трьох країнах (Данії, Англії, Україні) стартував новий навчально- ігровий модуль із вакцинації та імунізації «Імунний патруль» .

Бучанська Українська гімназія увійшла до десяти закладів України, які з 17 до 30 травня 2019 року детально ознайомляться з цим навчально-ігровим  матеріалом, розробленим Європейським регіональним ВООЗ. Патронаж модуля здійснює Андреас Ліберот, доцент  педагогіки та психології Охруського університету, та Сіфф Малю Нільсен з Європейського регіонального бюро ВООЗ.

Основою курсу «Імунний патруль» є  цифрова навчальна гра. Матеріали у вигляді гри зможуть бути не лише корисними для дітей 10-12 років, а й цікавими. Учні підвищать наукову грамотність про імунну систему, спалахи захворювань, вакцини. Матеріал підготує до прийняття рішень про власне здоров’я тепер і в майбутньому.

П’ятикласники об’єднаються в маленькі групи. Вони переглядатимуть відео до кожного уроку ,проводитимуть презентації, театралізовані постановки, писатимуть власні історії про віруси ,хвороби ,пройдуть тестування основних знань, отриманих під час вивчення даних уроків за допомогою ігрового додатку.

Сподіваємося, що модуль «Імунний патруль» посилить у молодого покоління здатність розуміти основні концепції громадського здоров’я, а  також критично ставитися до наукової інформації, що доступна в Інтернеті.