Герої епохи відчаю

22 березня учні 9-А та 9-Б  класів відвідали Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, де переглянули виставу «Три товариші».

Вистава поставлена за однойменним романом відомого німецького письменника ХХ століття Еріха Марії Ремарка. Інсценізація цього славнозвісного твору — спроба знайти відповіді на болючі питання сьогодення, поринути у світ справжньої дружби, щирого кохання та непохитної жаги до життя, яку неможливо знищити.

Головні герої– молодь, яку ще називають «втраченим поколінням», тому що вона ніяк не може адаптуватися до мирного життя після  Першої світової війни. До цієї когорти молодих людей  належав і сам Ремарк.

«Три товариші» — прекрасна постановка з чудовою грою акторів. Особливо запам’ятався  народний  артист України Євген Нищук.

Усі глядачі одержали велике задоволення!

Учні 9-Б класу