Екскурсія до Музею грошей

Вивчаючи курс «Фінансова грамотність», ми, учні 6-Б переглядали  експозиції Музею грошей при НБУ дистанційно, у віртуальному турі.

А сьогодні Національний банк, фінансове серце країни, відкрив нам свої двері, щоб показати та розказати про зародження й розвиток фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення.  Вразила нас повна колекція пам’ятних монет незалежної України, які зберігаються в музеї.

Частина екскурсії  була присвячена елементам захисту українських банкнот.

Це була незвичайна подорож, бо ми змогли дослідити найважливіші віхи історії України не за допомогою археологічних знахідок і фотографій, а просто споглядаючи на гроші у вітринах та стендах. Оці банкноти, монети, облігації, купони ,купюри найточніше ілюструють життя людей у різні часи.

Екскурсія до Музею грошей дала можливість не тільки ознайомитися із цінними експонатами, а й підвищити рівень своєї фінансової грамотності.

Учні 6-Б класу