Доброта і милосердя у твоєму житті

13 березня  зав. бібліотеки Бучанської Української гімназії  Бойко В.В. провела  бібліотечний урок з учнями 6А класу (кл.керівник Репенко В.І.) на тему: "Доброта і милосердя у твоєму житті".

Мета: Ознайомити учнів із поняттями і законами доброти, честі, справедливості. Формувати у учнів найвищі людські цінності: ввічливість, милосердя, людську гідність, чуйність, людові і поваги до ближнього, виховувати почуття людської гідності, бажання духовно вдосконалюватися, розвивати творчу уяву мислення, пізнавальний інтерес.

Діти висловлювали свої думки, що таке доброта – це якість людини, що дається при народженні, чи її потрібно виховувати. Так, її не можна купити ні за які гроші, вона по краплиночці виховується змалечку.

А що таке милосердя?  Милосердя – це щиросердність, співчуття, любов на ділі, здатність відгукнутися на чужий біль. Людям милосердним притаманне співчуття по відношенню до сироти, інваліда, тяжко хворої людини, людини похилого віку, людини що потрапила в біду.

Діти висловлювали думку про те, що на Україні проживає багато самотніх літніх людей, які живуть у спеціальних будинках – інтернатах. Це  чиїсь батьки, які на схилі літ виявились непотрібними власним дітям. Треба щоб таких реалій в світі стало менше.

Бесіда пройшла у дружній і теплій обстановці.