ввечері -1 — -3°
вночі -1 — -3°
вранці -2 — -4°
вдень -1 — -3°

День української писемності і мови

Україна вишивана!

До Дня української писемності і мови

8-10 листопада 2017 р. в 5-7 класах Бучанської Української гімназії до Дня української писемності і мови були проведені уроки українознавства «Символіка української вишивки».

До уроків гімназисти підготували розповіді про значення символів на їх вишиванках, а також принесли вишиті рушники, серветки – домашні обереги, вишиті бабусями і прабабусями. Цікаво, що багато дітей представляли сорочки, вишиті мамами, а деякі, навіть, власноруч вишиті вироби. Особливо хочеться подякувати мамам і бабусям, які активно долучились до підготовки до уроку.

Під час  цікавих розповідей учнів ми поринули в світ української вишивки,  яка відображає світогляд і вірування українців, сягаючи корінням тисячолітньої давнини, дивовижно вписується в сучасну моду.