ввечері 0 — -2°
вночі -2 — -4°
вранці -3 — -5°

Декада мистецтва та трудового навчання

У гімназії завершилася декада мистецтва та трудового навчання. Цікаво пройшли тематичні уроки та майстер класи: «Танцюємо всі», «Веселий ярмарок», «Новорічна листівка», «Веселкова подорож». Кожен клас  готував та представляв творчий проект: учні 5-х класів майстрували музичні інструменти та писали літературні твори «Музика у моєму житті», семикласники спробували себе у ролі юних архітекторів «Моя вулиця», а учні  8-9 класів створювали арт-буки «Цікаво про мистецтво Відродження» та «Ізми ХХ століття». Учні 5-6 класів відвідали майстерню кераміки «Сонце».  Традиційно протягом декади проходив конкурс «Таланти твої, гімназіє», де  кожен гімназист мав змогу презентувати свої творчі здібності у різних номінаціях.