вночі -4 — -6°
вранці -6 — -8°
вдень -5 — -7°
ввечері -6 — -8°

Цикл виховних бесід «Світ моїх захоплень»

Мабуть, немає людини, яка б нічим не цікавилась. Головне в житті – мати якесь улюблене заняття. Адже кожна людина про щось мріє, прагне до чогось незвичайного, хоче проявити себе в певній сфері діяльності. По тому, що цікавить людину, можна зрозуміти, які риси характеру вона виховує у собі. Та не всі, хто захоплюється моделюванням, створюватимуть машини; не всі, хто захоплюється спортом, стануть спортсменами; не всі, кому подобається музика, стануть музикантами ...

У листопаді 2018 року в  5-б класі класний керівник Сорока Л.М. провела  цикл виховних годин «Світ моїх захоплень». Кожна дитина  із великим задоволенням розповідала  про свої уподобання, захоплення своєї сім'ї , демонструвала  таланти, ділилась  планами на майбутнє. Розповіді доповнювалися презентаціями, відеороликами, стінгазетами з фотографіями. Батьки допомогли дітям створити такі чудові проекти.

Саме такі виховні заходи допомагають побачити однокласників по-іншому і потоваришувати з ними, допомагають  дізнатись про що мріють ровесники, як вони втілюють свої мрії в життя, навчають виховувати шанобливе ставлення до захоплень інших,об’єднують у велику шкільну родину і батьків, і дітей.

Захоплення, зацікавлення, інтереси – це безмежний світ можливостей для кожного. Людина на землі не може бути пустоцвітом. То ж  мрійте, творіть, дерзайте, захоплюйтесь, розвивайте власні інтелектуальні та творчі здібності, вибудовуйте своєрідну платформу усіху!