вночі -4 — -6°
вдень -5 — -7°
ввечері -6 — -8°

Бібліотечний урок в 5-А класі

На землі є багато див, створених природою і зроблених руками людини. І серед них найбільше  – книжка, в якій зібрано весь неосяжний світ:

Бібліотека – море книг,

Бібліотека – храм науки.

Переступайте наш поріг,

Беріть скарби нетлінні в руки!

У народі кажуть, що дім без книги – це тіло без душі. Важко уявити, що серед нас може повноцінно існувати людина, яка байдужа до книги. Наші предки ще в часи Київської Русі були найосвіченішими в Європі. Князь Ярослав Мудрий, про бібліотеку якого й досі ходять легенди, високо оцінював роль книги в навчанні й вихованні людини: «Велика-бо користь від навчання кожного». Гарна книга – це ковток води для спраглого, це друг і порадник.

16 листопада зав. бібліотеки Бойко В.В. провела  бібліотечний урок з учнями 5-А класу  (кл. керівник Левчук   Д.В.) на тему «Книга – найкращий мій друг».  Діти розповідали, як виникла книга, згадували, що «сторінками» найдавніших книг слугували камінь, стіни печер, сокири, посуд, щити. Згодом люди почали писати на глині, потім на пергаменті. Учні познайомилися з історією виникнення сучасного паперу і книгодрукування;  дізналися, хто був першим друкарем. Потім п'ятикласники розгадували загадки про бібліотеку, про книгу, розв’язували кросворди, пояснювали значення прислів'їв про книгу: «Книга – міст у світ знань», «Прочитав добру книгу – зустрівся з другом», «Книга навчить, як на світі жить» та інші. Працювали всі, було весело і цікаво.