Безпечний інтернет у школі і вдома

Погодьтеся, що сучасні інформаційні технології та Всесвітня мережа не тільки відкривають безмежні можливості для навчання й особистісного розвитку людини. На жаль, вони також сповнені загроз та небезпек, яким треба вміти протистояти. І саме для покращення досвіду цифрового користування у світі з 5 лютого розпочався Тиждень безпечного інтернету.

Не залишився осторонь з цього питання і 5-Б клас Бучанської Української гімназії, для учнів якого було проведено виховну годину «Безпечний інтернет у школі і вдома». Учні підготували цікаві повідомлення, поділилися випадками з життя дорослих, дізналися про головні загрози, які несе необережне використання Всесвітньої мережі та механізми, які допомагають їх нейтралізувати, запам’ятали головні правила безпечного користування Інтернетом.