Across the cultures: British music.

Чим живуть сучасні підлітки?

Яка музика їм до вподоби?

Чи знають вони де зародився справжній рок, який вони так обожнюють?

Чому музика так важлива у житті людини? – На ці питання намагалися знайти відповіді учні 9-Б класу під час відкритого уроку “Across the cultures: British music.” А ще було багато різної музики: музики, яка змушує думати, танцювати, задавати питання, надихає і кличе за собою в свій дивний світ – світ музики! Світ, який здатен допомагати молодим людям зрозуміти навколишню дійсність, красу природи, довершеність поезії, живопису, театру, історії свого народу, виступаючи специфічним генератором цілісного ставлення до світу, оскільки справжні естетичні враження, насолоду від зустрічі з мистецтвом дістає лише той, хто вміє уважно слухати, переживати, розмірковувати над почуттям.

Яскравий, динамічний, сучасний урок, від якого отримали насолоду і вчителі і діти!

Учитель англійської мови,
Лебедєва М.Б.