вночі -4 — -6°
вранці -6 — -8°
вдень -5 — -7°
ввечері -6 — -8°

5-Б у музеї «Мамаєва Слобода»

Напередодні свята Покрови та Дня українського козацтва учні 5-б класу Бучанської Української гімназії побували в музеї «Мамаєва Слобода». Під час екскурсії діти оглянули територію козацького селища, дізналися про звичаї козаків, відвідали дерев'яну церкву Покрови Пресвятої Богородиці, збудовану без жодного цвяха й прикрашену українськими іконами. П’ятикласники не лише помандрували стежками Слободи, а й прогулялися мальовничими садочками, відпочили на березі озера, подихали свіжим повітрям,побачили ,як у природніх умовах перебувають коні, кози, гуси, качки, кури, свині, вівці, кролики і справжні сірі круторогі воли.

На ярмарковому майданчику на учнів гімназії чекали дівчата,одягнені в український старовинний одяг. Вони запросили всіх у захоплюючу пригоду-квест .Діти виконували завдання, пригадували традиції та побут українців,співали народні пісні, проявили свою винахідливість, спритність та витривалість, а в нагороду отримали не лише знайдені козацькі скарби, а й гарний настрій, командний дух і незабутні враження.