Призери та переможці творчих конкурсів 2019/2020 навчального року

Мурміль Анастасія – увійшла в топ-20 найвидатніших дітей України, переможець численних міжнародних та всеукраїнських вокальних конкурсів.

Медвєдєва Анна-Марія –фіналіст та переможець численних міжнародних танцювальних конкурсів у категоріях локінг, вакінг (Італія, Франція), фіналіст талант-шоу в США (Лос- Анжелес).

Мірошніченко Вікторія – переможець міжнародного конкурсу у Празі в номінації «Вокал».

Нємець Злата – призер міжнародного фестивалю-конкурсу Київ Арт-фест в номінації «Хореографічне мистецтво».

Шкляр Єлизавета – переможець  Всеукраїнського конкурсу спортивного танцю «Кубок Діадеми».

Птущенко Андрій –призер Всеукраїнського конкурсу фоторобіт «Земля – наш спільний дім» та переможець конкурсу «Моя країна – Україна» в 4 номінаціях.

Коваль Мішель – переможець Всеукраїнського фестивалю танцю, фестивалю «Квіти України».

Білоус Валерія – дипломант І ступеня  міжнародного фестивалю «Талановиті діти України»,  володар Гран-прі фестивалю «Таланти об’єднують країну».

Крейман Олександра – переможець вокально-хореографічного конкурсу «Україна – це ти».

Саченко Юлія – переможець міжнародного фестивалю «Європа молода».

Петриченко Ангеліна – володар Гран-прі  фестивалю скрипалів «Дружні смички» 2019 року.

Гапон Марія – переможець музичного фестивалю-конкурсу, стипендіат мера Бучі.

Гаврикова Софія – призер чемпіонату України з танців.

Турбіна Дарія – призер Всеукраїнського фестивалю  хореографічного мистецтва.

Мигалюк Яринапризер Всеукраїнського фестивалю  хореографічного мистецтва.

Ланова Вікторія – учасник міжнародного конкурсу живопису.

Пасічна Надія – призер  всеукраїнських конкурсів танцю.

Зубаха Зоя – переможець Всеукраїнського конкурсу  зі спортивного танцю «Кубок Асгарда».

Доценко Денис – переможець Всеукраїнського конкурсу танцю.

Могилянська Ліза – володар Гран-прі міжнародного фестивалю конкурсу «Різдвяні октави» (студія пісочної анімації).

Стеценко Софіяпереможець турніру з танців Карпат Саммер Орен 2019.

Переможці та призери спортивних конкурсів

Тасенко Олексій – переможець Міжнародного турніру з кіокушинкай карате «Кубок Карпат».

Лаптєв Євгеній  – переможець всеукраїнських змагань з кіокушинкай карате.

Степура Артемій – призер Чемпіонату Київської області з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н.

Боровська Ольга – призер обласного етапу Кубку України з велосипедного туризму.

Петриченко Дар’я– призер обласного етапу Кубку України з велосипедного туризму.

Вітковський Єгор – призер обласних змагань з джену-джицу.

Федоров Руслан – призер відкритого зимового чемпіонату ДЮСШ з волейболу серед юнаків.

Захарова Аріна – призер 11 відкритого турніру «Золота мрія» з художньої гімнастики, переможець 6 фестивалю-конкурсу «Зимовий дебют».

Мар’євський Даниїл – призер 24 меморіалу А. Кузнєцова з волейболу, кращий гравець відкритого зимового чемпіонату з волейболу.

Харкевич Максим – призер відкритого чемпіонату Київської області з тхеквондо.

Палагіна Аріадна – призер Всеукраїнського турніру з волейболу серед дівчат 2006 р.н.

Король Євгеній – призер всеукраїнського турніру з тхеквондо Десантник Кеп.

Деркунська Анна –призер регіональних змагань з шахів серед учнів 5-7 класів.

Тарасенко Гліб – призер регіонального турніру з тенісу.

Суворов Ілля – кращий бомбардир  міського футбольного турніру серед учнів 5-7 класів.

Рій Бучанські ятагани (призери обласної військово-патріотичної гри «Джура»):

Мурміль А., Птущенко А., Юрченко Д., Ліпінський С., Прокопенко Ю., Бондар С., Купецька Л.