Переможці та призери

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2017/2018 н.р.

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Українська мова

Ожогіна Христина

9-А

ІІІ

Добрянська В.С.

Російська мова

Рамазанова Шекурє

10-А

ІІ

Юхно С.В.

Душа Діна

11

ІІ

Юхно С.В.

Історія

Бондар Софія

10-Б

ІІ

Поплавська Л.М.

Душа Діна

11

ІІ

Поплавська Л.М.

Англійська мова

Барабаш Павло

10-Б

ІІІ

Лебедєва М.Б.

Душа Діна

11

І

Кравченко Н.І.

Лебедєва М.Б.

Географія

Клименко Софія

10-А

ІІ

Поліщук О.І.

Хімія

Шаіпов Іслам

9-Б

ІІІ

Ільїна Н.Є.

Астрономія

Клименко Софія

10-А

ІІІ

Дем’яненко С.О.

Грищук Софія

11

ІІІ

Жучкова І.В.

Економіка

Юрченко Дмитро

10-А

ІІІ

Горпинич Л.Ю.

Правознавство

Білостоцька Стефанія

10-А

ІІ

Сторожик Л.Я.

Німецька мова

Ожогіна Христина

9-А

ІІ

Якубовська Е.Л.

Образотворче мистецтво

Новіцька Ольга

10-Б

ІІІ

Возовик Т.Г.

 

 

Учасники ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін 2017/2018 н.р.

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Російська мова

Рамазанова Шекурє

10-А

ІІ

Юхно С.В.

Англійська мова

Душа Діна

11

І

Кравченко Н.І.

Лебедєва М.Б.

Німецька мова

Ожогіна Христина

9-А

ІІ

Якубовська Е.Л.

 

Список переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 з базових дисциплін

Предмет

Клас

П І Б учня

П І Б учителя

Зайняте місце

біологія

 

 

8

Трущенко Марія

Шкрибайло У.М.

ІІ

10

Купецька Лідія

Шкрибайло У.М.

ІІ

11

Білостоцька Стефанія

Шкрибайло У.М.

ІІІ

Українська мова

7

Добрянська Анастасія

Карпенко В.М.

ІІІ

8

Недашківська Єлізавета

Кущ Л.І.

ІІ

9

Ожогіна Христина

Добрянська  В.С.

ІІ

Максименко Марія

Добрянська  В. С.

ІІІ

10

Кулакова Марта

Карпенко В. М.

ІІ

Рамазанова Шекуре

Карпенко В. М.

ІІІ

11

Душа Діна

Добрянська В.С.

ІІІ

 

Іноземні мови

8

Данько Максим

Лебедєва М.Б.

ІІ

Хлєбутін Юрій

Лебедєва М.Б.

ІІ

Промоцька Анастасія

Лебедєва М.Б.

ІІІ

     

Крилов Гліб

Лебедєва М.Б.

ІІ

Бондарев Нікіта

Лебедєва М.Б.

ІІІ

Халілова Селіме

Кравченко Н.І.

ІІІ

10

Барабаш Павло

Лебедєва М.Б.

І

Клименко Софія

Кравченко Н.І.

ІІ

Молдован Дмитро

Лебедєва М.Б.

ІІ

 

11

Душа Діна

Кравченко Н.І.

І

Самойленко Аліна

Кравченко Н.І.

ІІ

Шереметьєва Валерія

Кравченко Н.І.

ІІ

9

Ожогіна Христина

Якубовська Е.Л.

І

Гайдей Марина

Якубовська Е.Л.

ІІІ

10

Білостоцька Стефанія

Якубовська Е.Л.

ІІ

11

Мулик Ольга

Якубовська Е.Л.

ІІІ

10

Бондар Софія

Поплавська Л.М.

І

Клименко Софія

Поплавська Л.М.

ІІ

11

Душа Діна

Поплавська Л.М.

І

Математика

 

6

Криницький Дмитро

Яровенко С.Г.

І

Тарасенко Гліб

Дем’яненко С.О.

ІІ

9

Воєвчик Даниїл

Яровенко С.Г.

І

10

Юрченко Дмитро

Репенко В.І.

І

Грибенко Єгор

Онищенко Г.А.

ІІ

Географія

8

Недашківська Єлізавета

Поліщук О.І.

І

9

Ковтун Володимир

Поліщук О.І.

ІІІ

10

Клименко Софія

Поліщук О.І.

І

Молдован Дмитро

Поліщук О.І.

ІІ

Фізика

8

Промоцька Анастасія

Дем’яненко С.О.

ІІ

9

Воєвчик Даниїл

Дем’яненко С.О.

ІІІ

10

Копилов Максим

Демяненко С.О.

І

Екологія

11

Грищук Софія

Поліщук О.І.

І

Інформатика

8

Хлєбутін Юрій

Ліпінська Т.М.

ІІІ

10

Лахтін Дмитро

Ліпінська Т.М.

ІІІ

Костантінов Олександр

Ліпінська Т.М.

ІІІ

11

Дмитрієв Михайло

Ліпінська Т.М.

І

Войтко Єлизавета

Ліпінська Т.М.

ІІІ

Астрономія

10

Клименко Софія

Демяненко С.О.

І

11

Грищук Софія

Жучкова І.В.

І

Войтко Єлизавета

Жучкова І.В.

ІІ

Хімія

7

Хамчич Ілля

Ільїна Н.Є.

І

9

Шаіпов Іслам

Ільїна Н.Є.

І

Воєвчик Даниїл

Ільїна Н.Є.

ІІ

Ковтун Володимир

Ільїна Н.Є.

ІІ

11

Самойленко Аліна

Ільїна Н.Є.

ІІ

Економіка

10

Юрченко Дмитро

Горпинич Л.Ю.

ІІ

11

Литюк Денис

Горпинич Л.Ю.

ІІ

Войтко Єлизавета

Горпинич Л.Ю.

ІІІ

Російська мова

Мельничук Аліна

Юхно С. В.

ІІІ

9

Халілова Селіме

Юхно С. В.

І

10

Рамазанова Шекуре

Юхно С. В.

І

Прокопенко Юлія

Юхно С.В.

ІІІ

11

Душа Діна

Юхно С.В.

І

Самойленко Аліна

Юхно С.В.

ІІІ

Польська

10

Воробйова Анна

Височина І.М.

ІІІ

Право

10

Білостоцька Стефанія

Сторожик Л.Я.

І

Інформ.

технології

9

Черевко Максим

Ліпінська Т.М.

І

10

Ліпінський Савелій

Ліпінська Т.М.

ІІ

Купецька Лідія

Ліпінська Т.М.

ІІІ

11

Дмитрієв Михайло

Ліпінська Т.М.

ІІ

Заруб.літер.

7

Самосій Олена

Кущ Л.І.

ІІІ

9

Гайдей Марина

Кущ Л.І.

ІІІ

Образотв.

мист.

8

Щербина Катерина

Возовик Т.Г.

ІІ

9

Лубинець Анастасія

Возовик Т.Г.

ІІІ

 

10

Новіцька  Ольга

Возовик Т.Г.

І

Майорко Ілля

Возовик Т.Г.

ІІІ

 

 

 

Переможці та призери

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2016/2017 н.р.

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Образотворче мистецтво

Щербина Катерина

7 (8)

ІІІ

Новіцька Ольга

9-Б

ІІ

Мулик Ольга

10

ІІ

Шпильова Анна

11

ІІІ

Зарубіжна література

Трущенко Марія

7

ІІІ

Костащук Вероніка

8-Б

ІІІ

Клименко Софія

9-А

І

Глоба Анастасія

11

І

Скуратовська Марина

11

ІІІ

Українська мова

Промоцька Анастасія

7

ІІ

Ожогіна Христина

8-А

І

Максименко Марія

8-А

ІІ

Кулакова Марта

9-А

І

Протас Маргарита

9-А

ІІ

Глоба Анастасія

11

І

Панцюк Уляна

11

ІІІ

Англійська мова

Клименко Софія

9-А

І

Молдаван Дмитро

9-Б

ІІІ

Самойленко Аліна

10

І

Глоба Анастасія

11

І

Джам Анастасія

11

ІІ

Німецька мова

Гайдей Марина

8-А

ІІІ

Скоробогатова Марія

9-Б

І

Панцюк Уляна

11

ІІІ

Історія

Ковтун Володимир

8-А

ІІІ

Клименко Софія

9-А

І

Глоба Анастасія

11

І

Цюприк Володимир

11

ІІ

Біологія

Ожогіна Христина

8-А

ІІ

Шаіпов Іслам

8-Б

ІІІ

Паламарчук Марія

11

І

Рудакова Вероніка

11

ІІІ

Географія

Клименко Софія

9-А

І

Молдован Дмитро

9-Б

ІІ

Грищук Софія

10

ІІІ

Цюприк Володимир

11

І

Математика

Хамчич Ілля

6

І

Промоцька Анастасія

7

ІІ

Недашківська Єлізавета

7

ІІІ

Воєвчик Даниїл

8-Б

ІІ

Юрченко Дмитро

9-А

ІІ

Джам Анастасія

11

І

Хімія

Щербина Катерина

7

ІІІ

Воєвчик Даниїл

8-Б

І

Ковтун Володимир

8-А

ІІ

Новіцька Ольга

9-Б

ІІІ

Грищук Софія

10

ІІІ

Паламарчук Марія

11

І

Екологія

Грищук Софія

10

І

Самойленко Аліна

10

ІІ

Рудакова Вероніка

11

ІІ

Інформатика

Яцюра Михайло

8-А

ІІ

Рагімов Тарас

8-А

ІІ

Константінов Олександр

9-Б

ІІІ

Войтко Єлизавета

10

ІІ

Порошинський Євген

11

ІІ

Сметюк Вадим

11

ІІІ

Трудове навчання

Харитончук Катерина

8-Б

ІІІ

 

Переможці та призери

міського етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені Тараса Шевченка

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Юшманова Олександра

5-А

ІІІ

Вернигора Данило

6

ІІІ

Мельничук Аліна

7

ІІ

Гайдей Марина

8-А

І

Кулакова Марта

9-А

ІІІ

Паламарчук Марія

11

ІІІ

 

Переможці та призери

міського етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Самосій Олена

6

ІІ

Недашківська Єлізавета

7

ІІІ

Ожогіна Христина

8-А

І

Кулакова Марта

9-А

І

Мулик Ольга

10

ІІІ

Глоба Анастасія

11

І