Учні Бучанської Української гімназії – члени МАН України

 

Прізвище, ім ’я учня

Клас

Назва роботи

Секція

Керівник

Результат

 

 

1996 рік

 

 

 

Суботківський

Олександр

11

Графічні можливості ВАSІС

Інформатика

М ар’янова Т.В.

 

Савчук Іванна

11

Побудова графіків функції, що містять знак модуля

Математика

Задорожна Н.І.

 

Куманівська Оксана

10-А

Екологія - наука про життя організмів

Екологія

Бодян Л.М.

II етап - призер

Ковальова Оксана

10-Б

Леся Українка: “Хто вам сказав, що я слабка?”

Українська

література

Біла Л.Д.

 

 

 

1997 рік

 

 

 

Слободян Олена

11-А

Краса точок і ліній трикутника

Математика

Савощенко Л.Я.

II етап - призер

Мірошніченко

Світлана

11-Б

Математична логіка і логіка мислення

Математика

Черненко Л.І.

II етап диплом

 

 

1998 рік

 

 

 

Мельник Алла Сидоренко Марина

9

Таємниця Венери Мілоської

Мистецтвознавство

Ушакова Н.Г.

II етап - призер

Примостка Андрій

11

Екологія Ірпеня та його селищ

Екологія

Ільїна Н.Є.

II етап -

Бондаренко Юрій

11

Урбоекологія: основні аспекти проблеми та шляхи її вирішення

Екологія

Ільїна Н.Є.

II етап - призер

 

 

1999 рік

 

 

 

Савущук Руслан

11

Теорема Вієта

Математика

Савощенко Л.Я.

II етап - призер

 

 

2000 рік

 

 

 

Гречаник Юлія

11

Екологія води: забруднення і методи очищення

Екологія

Ільїна Н.Є.

II етап- призер

Бодян Марія

9-Б

Екологія та народна мудрість

Екологія

Ільїна Н.Є.

 

Пустовіт Алла

9-А

Ліна Костенко. Історичний роман “Маруся Чурай”

Українська

література

Федорук Л.П.

І етап - переможець

Мар’янова Дар’я

11

Роман А.Чайковського “Сагайдачний” в контексті історичної прози письменника

Українська

література

Федорук Л.П.

II етап - призер

 

 

2001 рік

 

 

 

Чернишов Ігор

9

Відсоткові розрахунки в банківській системі

Математика

Мельник Ю.Ю.

І етап - переможець

Зеленяк Віолетта

10

Життєвий і творчий шлях Івана Багряного

Українська

література

Федорук Л.П.

І етап — переможець

Сторожук Тетяна

11

Микола Хвильовий. Трагедія життя

Українська

література

Карпенко В.М.

І етап - переможець

Мартиненко Євген

9-А

Малим річкам - велику воду

Екологія

Ільїна Н.Є.

І етап - призер

Ткачова Олена

11

Водні жуки Приірпіння

Біологія

Давиденко Л.П.

І етап - переможець

Шевчук Ірина

9-А

Золотий переріз

Математика

Мельник Ю.Ю.

II етап - призер

Косова Людмила

10-Б

Мовні засоби сатири і гумору в “Мисливських усмішках” Остапа Вишні

Українська

література

Федорук Л.П.

І етап - переможець

 

 

2002 рік

 

 

 

Писько Ірина

10

Буча - край духовної краси і натхнення митців

Історичне

краєзнавство

Літкевич А.М.

II етап - дипломант

Рафальська Ольга

10

Жанрове розмаїття полотен Володимира Сидорука

Мистецтвознавство

Кандаскалова Л.Б.

II етап - призер

Жучкова Ганна

9

У світі кристалів

Фізика

Жучкова І.В.

І етап - переможець

Дулько Сергій

9

Курортна зона Ірпінського регіону: минуле й теперішнє

“Краса і біль України”

Ільїна Н.Є.

І етап - призер

Г оловатенко Олександр

8

Клас Птахи. Біологічні особливості птахів, пов’язані з харчуванням

Біологія

Давиденко Л.П.

 

Савельєва Марина

11

Місцеві податки і збори, їх роль у формуванні місцевого бюджету м.Ірпеня

Економіка

Перехрест Л.М.

II етап - призер

 

 

2003 рік

 

 

 

Трач Марія

 

9

 

Порівняльна характеристика політичної системи США і України

Іноземна мова

Настояща В.Г.

 

Скороходов Іван

9

Історична проза Андріана Кащенка

Українська

література

Карпенко В.М.

II етап - призер

Стефієнко Вікторія

8

Валер’ян Підмогильний - видатний письменник- белетрист, перекладач, інтелектуал, тонкий знавець психології людини

Українська

література

Добрянська В.С.

 

Чепорнюк Юлія

11

Формування позитивного іміджу навчального закладу

Психологія

Літкевич А.М.

 

Рафальська Ольга

11

Володимир Сидорук. Щедра палітра таланту

Мистецтвознавство

Кандаскалова Л.Б.

III етап - призер

Федотюк Ірина

11

Діяльність союзу українок в селищі Буча

 

Історичне

краєзнавство

Поплавська Л.М.

II етап - призер

Калістратенко

Андрій

11

Модель універсального навчального закладу як результат компаративного аналізу освітніх систем України та США

Іноземна мова

Русан Л.І.

III етап - призер

 

 

2004 рік

 

 

 

Омелаєнко Борислав

11

Алгебраїчні рівняння

Прикладна

математика

Черненко Л.І.

II етап-призер

Літкевич Вікторія

11

Творчість ірпінського фотохудожника Юрія Косіна в контексті розвитку української культури кінця XX початку XXI століття

Мистецтвознавство

Кандаскалова Л.Б.

III етап- учасник

ЛученкоІрина

9

Стежками Малишкових пісень

Українська

література

Добрянська В.С.

 

Іванов Олексій

10

Сповідь

Літературна

творчість

Карпенко В.М.

 

Ковтун Ганна

8

Земле моя барвінкова

Літературна

творчість

Добрянська В.С.

 

 

 

2005 рік

 

 

 

Скороходов Іван

11

Іван Калинець у ракурсі шістдесятництва: штрихи до біографії та літературного портрета

Українська

література

Карпенко В.М.

II етап-призер

Прищепа Владислав

9

Використання дистанційних методів дослідження при вивченні атмосфери та розробці родовищ корисних копалин

Географічне краєзнавство

Бондаренко Ю.В.

 

Весельська Тетяна

11

Вплив електричного струму на живі системи

Фізика

Жучкова І.В.

 

Лобченко Г анна

10

Графи навколо нас

Математика

Савощенко Л.Я.

 

Тарасенко Наталія

11

Кольорова музика вірша

Зарубіжна

література

Юхно С.В.

II етап-призер

Остапа Олександр

10

Роль шкільної преси у формуванні громадянської свідомості старшокласників

Історичне

краєзнавство

Савельева Л.А.

II етап-призер

Лакоза Сергій

Г1

Співвідношення звуку і кольору в поезії С.Єсеніна

Комп’ютерні програми для автоматизації наукових

досліджень

 

 

 

 

 

Клименко І.В.

II етап-призер

 

 

2006 рік

 

 

 

Олійник Наталія

9

Стоунхендж: його призначення та архітектоніка

Іноземні мови

Райфшнайдер О.С.

 

Лучко Олексій

11

Значення числа в розвитку математики

Математика

Савощенко Л.Я.

 

Кузнєцова Юліана

10

Цілюще значення народної медицини

Екологія

Ільїна Н.Є.

І етап - диплом

Шатило Юлія

11

Вплив якості харчових продуктів на організм людини

Екологія

Ільїна Н.Є.

 

Богуш Тетяна

11

Характеристика форм і розмірів еритроцитів при певних видах анемії

Хімія, біологія

Ільїна Н.Є.

 

Каневська

Катерина

11

Вплив писанкової орнаментики на сучасне українське мистецтво

Народне мистецтво

Кандаскалова Л.Б.

III етап - призер

Остапа Олександр

11

Роль шкільної преси у формуванні громадянської свідомості старшокласників

Історичне

краєзнавство

Савельева Л.А.

II етап - призер

 

 

2007 рік

 

 

 

 

Ковтун Ганна

11

“Прекрасна Лорелея” Генріха Гайне

Іноземні мови

Тарапата В.М.

II етап - переможець

Кулик Катерина

10

Німецько-українські культурні зв’язки на новому етапі історичного розвитку

Іноземні мови

Тарапата В.М.

II етап - призер

 

 

2008 рік

 

 

 

Кулик Катерина

110

Марлен Дитріх. Людина і легенда

Іноземні мови

Тарапата В.М.

 

Коваленко Юлія

10

Власна літературна творчість

Українська мова та література

Карпенко В.М.

 

Юхно Наталія

10

Гармонія музики і кольору

Мистецтвознавство

Андруша Н.І.

 

Грищенко Ольга

10

Буча. Від залізничної станції до міста обласного підпорядкування

 

Географія

Грабарчук Т.М.

 

Потявіна Ольга

10

Гендерне виховання у загальноосвітніх навчальних закладах Великої Британії та України

Іноземні мови

Нерсисян М.А.

 

Цимбалюк Богдан

10

Характеристика форм і розмірів еритроцитів як діагностика різних видів анемії

Медицина

Ільїна Н.Є.

 

Грінчій Олена

11

«Шоу Опри Уінфрі» - приклад для наслідування

Іноземні мови

Назаренко А.О.

 

Грищенко Вікторія

11

«Елвіс Преслі - великий американець»

Іноземні мови

Назаренко А.О.

 

Ромашко Ярослава

10

Роль симетрії в науковому пізнанні світу

Математика

Яровенко С.Г.

 

 

 

2009 рік

 

 

 

Цимбалюк Богдан

11

Пробіотики та їх вплив на організм людини

Медицина

Ільїна Н.Є.

 

Литвиненко Олексій

11

«Найсокровенніше»

Літературна творчість і журналістика

Карпенко В.М.

II етап - переможець

Лебедева Анна

11

Індивідуальні особливості гумористичного стилю О.Генрі

Іноземні мови

Лебедева М.Б.

II етап - переможець

Корнієнко Антон

8

Модернізація позиційних систем числення

Математика

Яровенко С.Г.

 

Пономарчук

Світлана

11

Проблеми українських емігрантів в Іспанії

Іноземні мови

Савельева М.Г.

II етап - переможець

Статкевич

Олександра

11

Зовнішнє незалежне оцінювання як фактор стресу для юнацької психіки

Психологія

Савельева Л.А.

II етап- призер

Юхно Наталія

11

Синтез музики і кольору в емоційному сприйнятті творів мистецтва

Мистецтвознавство

Андруша Н.І.

II етап- призер

 

 

2010 рік

 

 

 

Карпенко Наталія

9

Верлібр в українській літературі

Українська мова та література

Карпенко В.М.

II етап- призер

Бордюг Христина

11

Фрактал

Математика

Кравченко Т.В.

 

Єршов Олександр

11

Визначення загального рівня холестерину для діагностики серцево-судинних захворювань

Медицина

Ільїна Н.Є.

 

 

 

 

2011 рік

 

 

 

Нестеровський

Дмитро

10

Причини виникнення та особливості синкопальних станів у школярів

Медицина

Савельева Л.А.

 

Котвицький Руслан

10

Діоафантові рівняння та біном Ньютона

Математика

Кравченко Т.В.

 

Будзяк Наталія

8

«Я від вас нічого не втаю...»

Літературна

творчість

Добрянська В.С.

 

Карпенко Наталія

10

Українська мова на телебаченні: проблеми сьогодення

Українська мова

Карпенко В.М.

II етап- переможець

Піскун Володимир

10

Аналіз вживання наголосу в англійських словах

Англійська мова

Лебедева М.Б.

II етап- призер

 

 

2012 рік

 

 

 

 

Марчук

Вероніка

11

«Лінгвостилістичні особливості іспаномовного Інтернет-спілкування»

Іноземні мови

Макаренко М. Г.

 

Будзяк Наталія

9

«Я від вас нічого не втаю...»

Літературна

Творчість

Добрянська В.С.

 

Крилова Юлія

9

Спільність у міфології і етносі прадавніх народів Євразії

 

Етнологія

Андруша Н. І.

 

Маліков Сергій

10

Київський укріпрайон. Дорогами пам’яті. Експедиція «3 попелу забуття»»

Історичне

краєзнавство

Андруша Н. І.

 

 

 

2013/2014 н.р.

 

 

 

 

Кучерява Оксана

10

Використання діофантових рівнянь у розв’язуванні математичних і хімічних задач

Математика

Гетьман 0. С.

 

Маліков Сергій

11

«Діяльність організації МАДФ «Цитадель» щодо збереження військово - історичних фортифікаційних споруд часів Великої Вітчизняної війни»

Археологія

Андруша Н. І.

II етап- призер

Сапсай Катерина

11

Аналіз стану державної молодіжної політики України

Правознавство

Поплавська Л. М.

 

Будзяк Наталія

10

«Серце Миру»

Літературна

творчість

Добрянська В. С.

 

 

 

2014/2015 н.р.

 

 

 

Скуратовська

Марина

9

Роман О.Ріплі «Скарлетт» як сиквел твору М.Мітчелл «Віднесені вітром»

Літературозн.,

Фольклорист. та мистецтвозн.

 

Кущ Л.І.

II етап- призер

Скред  Ольга

11

Буча – місто комфортного життя

Історичне краєзнавство

Андруша Н.І.

 

Юрковська

Марина

10

Описання геометрії Лобачевського методом порівняння з евклідовою геометрією

Математика

Яровенко С.Г.

 

 

 

2015/2016 н.р.

 

 

 

Панцюк Уляна

10

Формування системи патріотичного виховання учнівської молоді у парадигмі сучасної української освіти

педагогіка

Газізова О.О.

ІІ етап - призер

Плахіна Поліна

11

Фонетико-граматичні особливості фразеологічних одиниць бойківських говірок

Українська мова

Карпенко В.М.

ІІ етап - призер

Юрковська

Марина

 

 

11

Компаративний аналіз геометрії Лобачевського та евклідової геометрії

 

 

Математика

Яровенко С.Г.

 

Цюприк Володимир

10

Міжнародний тероризм в умовах глобалізації суспільства у ХХІ ст.

Всесвітня історія

Поліщук О.І.

Поплавська Л.М.

диплом

 

 

2016/2017 н. р.

 

 

 

Білостоцька

Стефанія

9

Історія меморіальна та історія актуальна: концепт пам’яті як домінанта історіософії Михайла Грушевського доби Визвольних Змагань

 

Літературозн., фольклор, мистецтвозн.

 

Газізова О.О.

Х Міжнародний конкурс з українознавства

призер

 

 

 

ва

Скоробогатова

Марія

9

Особливості функціонування німецької мови у Відні як в адміністративній одиниці Австрії

Мовознавство

Якубовська Е.Л.

 

 

 

І етап  - призер

Джам

Анастасія

 

11

Розв’язання математичних задач в історичному минулому і в математиці нового часу: порівняльний аспект

Математика

Репенко В.І.

ІІ етап  - призер

Цюприк

Володимир

11

Ґенеза та сучасний стан розвитку мусульманського права

історія

Сторожик Л.Я.

ІІ етап  - призер

Копилов

Максим

9

Балто-Чорноморський союз як консолідуюча геополітична концепція України та Східної Європи

Філософія та суспільствознавство

Поліщук О.І.

Х Міжнародний конкурс з українознавства

переможець

Прокопенко

Юлія Сергіївна

9

Дослідження умов проростання цвілевих грибів та засобів боротьби з ними

Хімія та біологія

Шкрибайло У.М.

 

Ковтун

Володимир Володимирович

8

 

історія

Поплавська Л.М.

Х Міжнародний конкурс з українознавства

переможець

 

 

2017/2018 н.р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бондар Софія

10-Б

Застарілі слова як засіб відображення колориту епохи в історичному творі (за романом

П. Загребельного «Диво»)

Українська мова

Карпенко В.М.

ІІ етап - призер

Білостоцька Стефанія

10-А

Військовики і державники: К.Г. Маннергейм та П. Скоропадський у боротьбі за національну незалежність Фінляндії та України

Історія України

Газізова О.О.

ІІ етап – призер.

ХІ Міжнародний конкурс з українознавства

призер

Прокопенко Юлія

10-А

Українська мова як ціннісний пріоритет сучасної молоді: масмедійний вимір

Історія України

Газізова О.О.

ІІ етап – призер.

ХІ Міжнародний конкурс з українознавства

призер

Ковтун Володимир

9-А

Роль Ісмаїла Гаспринського в національному відродженні кримських татар: культурно-просвітницький вимір

Історія України

Газізова О.О.

І етап - призер

Копилов Максим

10-А

Балто-Чорноморський союз як консолідуюча геополітична концепція України та Східної Європи

Всесвітня історія

Поліщук О.І.

ІІІ етап - призер

Самойленко Аліна

11

Кризовий стан української родини і відновлення статусу сім’ї як провідного соціального інституту формування особистості крізь призму творів української літератури

Українська література

Добрянська В.С.

І етап - призер

Гедз Владислав

11

Вища освіта і працевлаштування у Польщі з точки зору українця

Журналістика

Добрянська В.С.

ІІ етап - призер

Рамазанова Шекурє

10-А

Громадський рух кримськотатарських жінок. Боротьба за емансипацію мусульманського жіноцтва

 

Історія України

Поплавська Л.М.

ХІ Міжнародний конкурс з українознавства

-                     призер