форма-бланк проходження медогляду

тел./факс (04597) 49-7-04, E-mail: vosvita.bucha@gmail.com

ідентифікаційний код 34357364

14.03.2019                                   01-21/211

Відповідно до листа КНП «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги» № 206 від 05.03.2019 року, відділ освіти Бучанської міської ради повідомляє, що на базі КНП «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги» з 06.03.2019 по 31.08.2019  організовано проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів учнів закладів загальної середньої освіти м. Буча відповідно до схеми щорічних обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів закладів загальної середньої освіти (додаток  1).

Лікарі-педіатри, лікарі загальної практики - сімейної медицини приймають щоденно з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 19.00 згідно з  графіком роботи КНП «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги».

З метою удосконалення організації консультативної допомоги учням у графіку роботи КНП «Бучанський консультативно-діагностичний центр» передбачено «день школяра» - комісія спеціалістів у складі отоларинголога, окуліста, ендокринолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гінеколога, стоматолога працюватиме щосереди з 14.00. до 16.00 години з 06.03.2019 до 01.06.2019 року.

Дитячий психіатр, невролог прийматиме згідно з графіком в приміщенні Амбулаторії групової практики №1 за адресою: м. Буча, бул. Б.Хмельницького, буд.2 (графік прийому уточнювати за телефоном 045-97-48-9-33).

Графік проходження медичних оглядів школярів (огляд лікарями спеціалістами у складі отоларинголога, окуліста, ендокринолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гінеколога, стоматолога у «дні школяра») для учнів 5, 8, 9, 10, 11 класів  – березень - травень 2018 року:

березень – НВК № 4, НВК № 2,

квітень – НВК № 3, Бучанська Українська гімназія,

травень – ЗОШ № 1, СЗОШ № 5.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з впровадженням медичної реформи, що передбачає обрання лікаря, який надаватиме первинну медичну допомогу, просимо акцентувати увагу батьків, що медичний профілактичний огляд дитини проводить лікар (педіатр чи лікар загальної практики-сімейної медицини), якого батьки обрали для надання первинної медичної допомоги (лікар, з яким підписана декларація) і який володіє інформацією про стан здоров’я дитини.

Лікарі КНП «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги»  приймають за адресами:

м. Буча, бул. Б.Хмельницького, буд.2 – АГП №1, тел.48-9-33;

м. Буча, вул. Польова, буд21/10, АГП№2, тел.48-49-2;

м. Буча, вул. Склозаводська, буд.7А, АЗПСМ, тел.90-691;

с. Гаврилівка, вул. Свято-Троїцька, буд.58, Гаврилівська АЗПСМ, тел.(04496) 33-239;

с. Луб’янка, вул. Шевченка, буд.93, Луб’янська АЗПСМ, тел.(04577) 38-242;

с. Блиставиця, вул. Єдності, буд.1А, Блиставицька АЗПСМ, тел.(04597) 39-231.

Просимо для проходження медогляду направляти дітей з бланками форми 086-1/о і 086-2/о, в яких заповнені пункти 1-5 і є дані про проведену пробу Руф’є (додаток 2).

Дітей, які не перебувають на обліку у КНП «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги» просимо зорієнтувати до лікувально-профілактичних закладів (поліклінік) за місцем проживання та спостереження дитини.

Зазначену інформацію просимо довести до всіх учасників освітнього процесу.

Начальник відділу освіти                                                                О.І. Цимбал

Денисова Н.В.

Схема

періодичності обов’язкових медичних

профілактичних оглядів учнів

загальноосвітніх шкіл

Вік дитини

Лікар педіатр, лікар загальної практики-сімейний лікар

Лікарі-

спеціалісти

Додаткові методи дослідження

6 років (перед вступом до закладу загальної середньої

освіти

1 раз на рік

Хірург, ортопед-травматолог, офтальмолог, стоматолог, інші за показаннями)

Аналіз крові та інші за показаннями

7, 8, 9, 10 років

11 років

1 раз на рік

Хірург, ортопед-травматолог, стоматолог, інші за показаннями

Аналіз крові (гемоглобін)

Аналіз крові на цукор у дітей з групи ризику по цукровому діабету та інші за покзаннями

12, 13 років

14, 15 років

Стоматолог, гінеколог (за показаннями),

хірург, ендокринолог. Психолог (за показаннями)

Флюорографія

Аналіз крові (гемоглобін) та інші за показаннями.

16, 17 років

Стоматолог, гінеколог(за показаннями)